DĚTSKÉ ZÁVODY DR. MAX - BĚHEJ LESY BOLETICE | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

DĚTSKÉ ZÁVODY DR. MAX - BĚHEJ LESY BOLETICE

Foto: Raul

> Termín

11.9.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Poznejte méně známá zákoutí Šumavy. Běhej lesy Boletice zavítá do ještě nedávno uzavřeného vojenského prostoru Boletice k nejvýše položenému českému rybníku Olšina. Proběhněte se po šumavských lesích a hájích a pokochejte se panoramaty celého šumavského pohoří. Děti čeká trasa vzdálená od 500 metrů do 1 kilometru po měkkém povrchu, lesních stezkách v krásné šumavské přírodě. Ve startovním balíčku najde každý malý závodník tričko Běhej lesy. Před startem závodu čeká závodníky rozcvička na zahřátí a v cíli pak každý běžec obdrží originální medaili. V zázemí závodu na závodníky čeká bohatý doprovodný program pro celou rodinu. DĚTSKÉ KATEGORIE Starty dětských závodů jsou rozděleny podle věkových kategorií do 5 startů (rozdělení do jednotlivých startů 1-5 mají děti uvedené na startovních číslech) Ročníky Kategorie Trať 2014 a mladší Benjamínci 500 m (START 1) 2012 - 2013 Předžáci 500 m (START 2) 2010 - 2011 Nejmladší žáci 1 km (START 3) 2008 - 2009 Mladší žáci 1 km (START 4) 2006 - 2007 Starší žáci 1 km (START 5) CO ZAHRNUJE STARTOVNÉ -Startovní číslo s měřícím čipem a s dárky od partnerů -Jméno na startovním čísle při registraci a úhradě startovného nejpozději 23.8. -Šatna, úschovna, mobilní toalety, umývací žlaby -Občerstvení v cíli -Zdravotní služba -Účastnická dřevěná medaile -SMS s cílovým časem -Fotografie a diplom ke stažení zdarma -Prodejní stánky partnerů s občerstvením -Bavlněné tričko z limitované edice Běhej lesy od hlavního partnera Dr.Maxe -První tři závodníci v kategoriích obdrží věcné ceny A pokud si i vy chcete zaběhnout dospělý závod, můžete si vybrat ze dvou délek tras. Na výběr je 34, 20 a 13 kilometrů. Hned z několika míst na trati uvidíte okolní úchvatnou krajinu ve scenériích, jaké se vám nikde jinde nenaskytnou. Můžete se kochat pohledem na Kleť, Plechý nebo rakouský Hochficht.

> Otevírací doba

Čas bude upřesněn

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Olšina
Ulice: VÚ Boletice
Telefon: +420 221 998 350
E-mail: [email protected]

> Komentáře