BĚHEJ LESY BÍLÁ - DĚTSKÉ ZÁVODY DR. MAX | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

BĚHEJ LESY BÍLÁ - DĚTSKÉ ZÁVODY DR. MAX

Foto: Raul

> Termín

7.8.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zažijte netradiční intervalový závod, ve kterém vítěz nemá nic jisté až do poslední chvíle. Proběhněte se po hraničním hřebenu, kde uvidíte na Lysou Horu, jižní masív Smrku a na druhé straně se vám představí v celé své kráse slovenská část Moravskoslezských Beskyd. Běhej lesy Bílá, který je šestým závodem populárního běžeckého seriálu Běhej lesy, odstartuje 7. srpna v obci Bílá. Zatímco dospělí mají na výběr 19 a 11 kilometrů, na ty nejmenší čekají trasy od 500 metrů do 1 kilometru. Všechny trasy vedou po měkkém povrchu, lesních stezkách v krásné české přírodě. Před všemi závody Dr.Max je pro děti také nachystaná rozcvička, aby se jim lépe běželo. DĚTSKÉ KATEGORIE Starty dětských závodů jsou rozděleny podle věkových kategorií do 5 startů (rozdělení do jednotlivých startů 1-5 mají děti uvedené na startovních číslech) Ročníky Kategorie Trať 2015 a mladší Benjamínci 500 m (START 1) 2013 - 2014 Předžáci 500 m (START 2) 2011 - 2012 Nejmladší žáci 1 km (START 3) 2009 - 2010 Mladší žáci 1 km (START 4) 2007 - 2008 Starší žáci 1 km (START 5) CO ZAHRNUJE STARTOVNÉ -Startovní číslo s měřícím čipem a s dárky od partnerů -Jméno na startovním čísle při registraci a úhradě startovného nejpozději 18.7. -Šatna, úschovna, mobilní toalety, umývací žlaby -Občerstvení v cíli -Zdravotní služba -Účastnická dřevěná medaile -SMS s cílovým časem -Fotografie a diplom ke stažení zdarma -Prodejní stánky partnerů s občerstvením -Bavlněné tričko z limitované edice Běhej lesy od hlavního partnera Dr.Maxe -První tři závodníci v kategoriích obdrží věcné ceny

> Otevírací doba

9:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Bílá
Ulice: Bílá, pod lanovkou Ski areál Bílá
Telefon: +420 221 998 350
E-mail: [email protected]

> Komentáře