Logiscool podzimní příměstské tábory - Minecraft II | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Logiscool podzimní příměstské tábory - Minecraft II

> Termín

26.10.2020-30.10.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

PODZIMNÍ PRÁZDNINY S LOGISCOOL! Vzhledem k současné situaci nabízíme čtyřdenní příměstské ONLINE tábory. Nevíte, co s dětmi o dlouhých podzimních prázdninách? V Logiscool máme program pro vaše děti na míru každé situaci! Minecraft II. (pro pokročilejší) Tábor je určen spíš pro děti, které už Minecraft nějakou dobu hrají, znají základní principy redstonu (zdroje signálu, jak fungují písty, dispenzory, vozíky, koleje apod.) a chtěly by si vylepšit své schopnosti (skiny) a naprogramovat vlastní „svět“. Hned na začátku se seznámí s kreativním programem, díky němuž si vygenerují unikátní svět s odpovídající mapou a pokusí se vytvořit i tematický resource pack. Součástí tábora bude i závěrečná prezentace projektu, který pak děti mohou používat při svém domácím hraní. Tábory a kurzy se konají jako čtyřdenní v dopoledních hodinách v týdnu od 26.10 do 30.10.2020. Na státní svátek ve středu 28.10 tábor není. Vzhledem k situaci naše nabídka obsahuje tábory a kurzy, které je možné realizovat on-line.

> Otevírací doba

dle vypsaných termínů

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Arbesovo náměstí 13
E-mail: [email protected]

> Komentáře