Týden knihoven 2020 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Týden knihoven 2020

> Termín

5.10.2020-11.10.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

V letošním roce proběhne ve dnech 5.října – 11. října 24. ročník Týdne knihoven! Tuto celostátní akci vyhlašuje pravidelně Svaz knihovníků a informačních pracovníků (SKIP). V centru našeho zájmu jsou především naši uživatelé, chceme však v knihovnách přivítat i ostatní veřejnost. Myslíme na všechny a pro každého připravíme zajímavý program. Cílem je podpora knih a čtenářství a nabídka atraktivního využití volného času. Sekce veřejných knihoven SKIP vyhlašuje od roku 1996 celostátní akci na propagaci činnosti knihoven Týden knihoven. Motto Týdne není žádné dogma; vítáme iniciativu všech knihoven, i těch, které se rozhodly pro téma jiné. Přesto centrálně média informujeme o společném tématu. Během této akce záleží na každé knihovně; pro inspiraci uvádíme: besedy, přednášky, kurzy, dny otevřených dveří, autogramiády, soutěže, nejrůznější setkání, výstavy, happeningy, zkrátka vše, v čem se jako obvykle projeví nápaditost, kreativita a invence knihovníků i knihoven.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Česká republika
Ulice: SKIP ČR, Klementinum 190, Praha 1
Telefon: 221 663 333
E-mail: [email protected]

> Komentáře