Workshop - herecké principy I. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Workshop - herecké principy I.

Foto: herecké principy

> Termín

10.10.2020
28.11.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Absolvování workshopu je určeno všem bez ohledu na herecké zkušenosti, je tedy vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé. Cílem je odkrýt co herectví obnáší, zjistit váš herecký potenciál a připravit vás na úspěšnou presentaci (při castingu, pohovoru, veřejném vystupování atd…) Princip výuky je podobný výuce na hereckých školách, pro děti je samozřejmě uzpůsoben jejich vnímání. Po absolvování workshopu nabízíme každému osobní konzultaci – zda doporučujeme další pokračování a rozvíjení talentu v navazujících kurzech (workshop II. aj.) Workshop je vhodný i pro ostatní se zájmem o (sebe)rozvoj, kteří by rádi zlepšili své (sebe)presentační schopnosti, posílili své sebevědomí nebo jen zkusili něco „nového“… Náplň Workshopu I.: -poznání „svého typu“, jak působíme na (neznámé) okolí -cvičení přirozeného fyzického a mimického projevu -jak pracovat s trémou či přílišnou sebekontrolou -vnitřní monolog a průběžné jednání -seznámení s prostředím castingu -tipy a triky, jak se chovat (nejen) před kamerou -rozvoj samostatného soustředění i spolupráce ve skupině -zpětná vazba pro každého účastníka Přihlášky na www.herecke-workshopy.cz Těšíme se na Vás!

> Otevírací doba

13:30 - 17:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Na Březince 6
Telefon: +420 739 230 875
E-mail: [email protected]

> Komentáře