Společenský tanec pro dívky a chlapce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Společenský tanec pro dívky a chlapce

Foto: Jiří Vitko

> Termín

15.09.2020 - 30.10.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Dobrý den, dovolte mi, abych Vás oslovila jménem Tělovýchovné jednoty Sokol Trnovany, občanským sdružením patřícím do župy Krušnohorské – Kukaňovy a zastřešenou pod Českou obec sokolskou. Naše jednota navazuje na sokolskou tradici a snaží se v dnešní době vytvořit vhodné a důstojné podmínky pro sportovní vyžití všech věkových kategorií a skupin občanům města Teplic. Již tradičně pořádá jeden z našich velmi činorodých oddílů, Klub sportovního tance Sokol Trnovany, nábor dívek a chlapců od 6 let pro rok 2020/2021. Oddíl se zabývá moderní a zábavnou výukou společenského tance, konkrétně standardními a latinsko-americkými tanci. Tento oddíl vede oblíbený taneční mistr Jiří Vitko s dlouholetou praxí a v loňském roce se stal také členem Svazu učitelů tance ČR. O tanec je čím dál větší zájem mezi širokou veřejností a to také díky populárnímu pořadu StarDance. Nábory probíhají každé pondělí a středu od 16:30 do 18:00 v areálu Sokola Trnovany, Palackého 27, v Teplicích. Milena Niplová, starostka TJ Sokol Trnovany

> Otevírací doba

nábor: pondělí a středa 16:30-18:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Teplice
Ulice: Palackého 27
Telefon: 774 897 929
E-mail: [email protected]

> Komentáře