LEONARDO – cesta do tvořivé mysli renesančního génia Leonarda da Vinci/interaktivní výstava pro děti i dospělé | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

LEONARDO – cesta do tvořivé mysli renesančního génia Leonarda da Vinci/interaktivní výstava pro děti i dospělé

Foto: sladovna

> Termín

29.8.2020 - 22.11.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Od 29. srpna až do 22. listopadu 2020 máte jedinečnou příležitost zavítat do světa slavného Leonarda da Vinci! Interaktivní výstava Leonardo z produkce společnosti Objevárium nabízí dětem i dospělým prostor pro hravé seznámení se s vynálezy, uměním a vědeckou prací tohoto italského tvůrce, které před více jak 500 lety předběhly dobu svou genialitou. Návštěvníci si mohou vyzkoušet zrcadlovou kresbu, zatočit Vitruviánským mužem, zkoumat modely lidského těla, podívat se do Leonardova obrněného vozidla připomínajícího dnešní tank či digitálně upravovat slavnou Monu Lisu. Díky spolupráci se společností VIRTUPLEX si prostřednictvím virtuální reality prohlédnete několik modelů Leonardových vynálezů pěkně zblízka. Nenechte si ujít setkání s tvorbou geniálního renesančního umělce! Přijďte žasnout, obdivovat i inspirovat se. Výstava je otevřena denně od 9 do 18 hodin. Partnerem výstavy je česká společnost VIRTUPLEX s. r. o., největší VR laboratoř v Evropě, která pomáhá využívat virtuální realitu v podnikání. Vstupné Ceník vstupného: dospělý 70 Kč; děti, studenti, senioři a ZTP/P 40 Kč, rodinné vstupné 190 Kč. V ceně vstupného je prohlídka zámeckých prostor i souběžně probíhajících výstav v Prodejní galerii i Kočárovně.

> Otevírací doba

denně 9:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Na Chvalské tvrzi 857/4
Telefon: 602 403 750
E-mail: [email protected]

> Komentáře