Co vám o kojení neřekli? | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Co vám o kojení neřekli?

> Termín

27.9.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Co můžete udělat pro zdraví svého miminka ihned po porodu? Kojit ho. Ale možná vás už teď obklopují polopravdy a pochybnosti. Pojďme to společně změnit a ukázat si jak na to. Jakým tématům se budeme podrobně věnovat? ∙ Proč je důležité se na kojení připravit ∙ Vrozené reflexy miminka ∙ Význam bondingu a samopřisátí ∙ Jak kojení funguje ∙ Přínosy kojení pro matku a dítě ∙ Složení a vývoj mateřského mléka ∙ Doporučení WHO ∙ Vliv porodu na kojení ∙ Kojení a císařský řez ∙ Význam šestinedělí ∙ Kojení v šestinedělí ∙ Noční kojení ∙ Pomůcky na kojení ∙ Bolesti bříška ∙ Novorozenecká žloutenka ∙ "Bojkot" kojení ∙ Jaké komplikace mohou při kojení nastat a jak je řešit ∙ Nejčastější mýty o kojení Kurz trvá 4 hodiny, ve kterých vám odpovíme na jakékoliv otázky týkající se kojení. Provede vás jím Lucka s Nikolou. Více se o jednotlivých lektorkách dozvíte zde : https://www.kurzypidilidi.cz/o-nas/ Doporučujeme kurz absolvovat kdykoliv během těhotenství nebo v prvních měsících po porodu. Na kurzu jsou vítána i vaše miminka a partneři. Z kurzu odejdete s potřebnou důvěrou v sebe i miminko a s informacemi, které vás provedou bezproblémovým obdobím kojení. Uvědomujeme si, že po porodu může mít pochybnosti a další otázky každá žena, proto je součástí kurzu také jedna poporodní konzultace. Rády za vámi přijedeme do porodnice nebo domů, vše probereme a podpoříme vás. Stejně tak je samozřejmostí, že jsme vám po absolvování kurzu kdykoliv k dispozici na e-mailu a telefonu a rády vám poradíme. Kapacita kurzu je omezena na 6 přihlášených, abychom byly schopny zodpovědět všechny vaše individuální dotazy. Po absolvování našeho kurzu získáte členství v online skupině rodičů, kteří absolvovali naše kurzy a můžete tak poznat další rodiny. Těšíme se na vás! Lucie Malinová, Nikola Kopecká Přihlásit se můžete zde : https://www.kurzypidilidi.cz/co-vam-o-kojeni-nerekli/ Délka kurzu: 4 hodiny

> Otevírací doba

9:00 - 12:30

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Průmyslová 1198
Telefon: 776 242 385
E-mail: [email protected]

> Komentáře