Předporodní seminář | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Předporodní seminář

> Termín

22.9.2020
24.9.2020
29.9.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

PŘEDPORODNÍ SEMINÁŘ KDY: 22.9 + 24.9. + 29.9.2020 od 16:45 hod CENA: 160 KČ / SAMOSTATNÁ ČÁST ZVÝHODNĚNÁ CENA ZA ČÁST 1+2+3 / 390 KČ NÁPLŇ KURZU – ČÁST 1: • konec těhotenství • kdy jet do porodnice, co s sebou do porodnice, jak to probíhá v porodnici • průběh porodu, episiotomie /nástřih hráze/, ovlivnění bolesti při porodu • péče o tělo v šestinedělí, atd. NÁPLŇ KURZU – ČÁST 2: • PÉČE O DÍTĚ - Koupání – vanička/kyblík, teplota vody, výběr kosmetiky - správné uchopení miminka při vyndávání z vaničky, osušení, péče o nosík a uši - Přebalování – volba místa, jednorázové/prací pleny, vlhčené ubrousky, péče o genitál děvčátek a chlapců, prevence opruzenin… - Péče o pupík – odstranění pahýlu, péče, doba hojení, možné potíže - Péče o první zoubky NÁPLŇ KURZU ČÁST 3: • KOJENÍ o První přiložení, správné přisátí o polohy o péče o prsy o možné potíže o odstříkávání a uchovávání mateřského mléka o alternativní způsoby kojení, atd. Součástí kurzu prohlídka porodnice, vhodné pro ženy od 30.TT, partner vítán (není nutno na 3.části) - ZDARMA 30KČ/DÍTĚ V HERNĚ Počet účastnic je omezen, pouze předem nahlášení zájemci!!!.. dále tel.775 308 947, FB – Bejbiště a [email protected] Pozn. v případě nízké účasti může být seminář přesunut

> Otevírací doba

16:45 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Chrudim
Ulice: Poděbradova 68
Telefon: 775 308 947
E-mail: [email protected]

> Komentáře