Podzimní / zimní burza dětského oblečení a vybavení | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Podzimní / zimní burza dětského oblečení a vybavení

> Termín

21.9.2020-29.9.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Podzimní / zimní burza dětského oblečení a vybavení V pondělí 21. 9. / 8 – 12 hod. a 13 – 18 hod. začínáme, a to výběrem zboží. Manipulační poplatek za jeden kus činí 3 Kč za kus a maximální počet přijatých kusů od jedné osoby je 50. Vybírají se pouze sezónní věci podzim/zima – přijímáme věci od narození do velikosti 164/170, dámské oblečení pouze viditelně TĚHOTENSKÉ NEBO KOJÍCÍ, boty do velkosti 37, hračky, dětské knížky, sezónní sportovní potřeby a dětské a těhotenské potřeby. Manipulační poplatek: 3,- Kč/kus. Z ceny prodaného zboží si RC Kopretina účtuje 10 %. Kočárky lze nabídnout formou inzerátu s fotografií a popisem (5,- Kč/inzerát). Do prodeje nepřijímáme nevhodná nosítka, chodítka, hopsadla a ostatní pomůcky, které přispívají ke špatnému vývoji dítěte. Veškeré zboží musí být označeno přímo při výběru vyškoleným personálem a zapsáno do originálních seznamů! Vlastní seznamy nejsou akceptovány. Pro urychlení zápisu si předem promyslete ceny, za které chcete zboží prodat. V úterý 22. 9. – čtvrtek 24. 9. / 8 – 12 hod. a 13 – 18 hod. a v pátek 25. 9. 8 – 12 hod. můžete přijít nakoupit potřebné kousky do šatníku vašich dětí. V úterý 29. 9. / 8 – 12 hod. a 16 – 18 hod. se koná výdej neprodaného zboží a peněz za prodané zboží. Během burzy je herna mimo provoz.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Vrchlabí
Ulice: Komenského 1248
Telefon: 732 806 140
E-mail: [email protected]

> Komentáře