Zažít město jinak - Nádech - Pražské předměstí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zažít město jinak - Nádech - Pražské předměstí

> Termín

19.9.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nádech pro město, který vžene kyslík do komunity Pražského předměstí. Posezení v Sukových sadech s kulturním pozadím, lokálním pivem, blešákem, vystoupením sokolek, workshopy a společným sdílením radosti. Přijď a poznej svoje sousedy. 12:00 - 13:00 Oběd Piknik, deky a dobroty. Co si kdo přinese, o to se rozdělí. Sdílený sousedský oběd s hudebním doprovodem Anny Kellerové a Josefa Kellera. 13:30 - 14:15 Debata Co je Komise místní samosprávy? Co znamená aktivní sousedství? Jaká je historie Pražského předměstí? Kdo nastraží uši, ten se dozví. Kdo se odváží, ten se doptá. V diskuzním ringu vystoupí: Pan Zelený - Co je KMS? Pan Bláha - prehistorie Pražského předměstí Paní dr. Pospíšilová - moderní dějiny Pražského předměstí Spolek Kaštanka - komunitní a sousedský život 14:15 - 14:45 Sokol dance Aktivní stáří, co vám vytře zrak. Místní klub seniorů v pohybu. 15:00 - 15:30 DVA - kočárek set Ze sousedství dorazí se megafonovým setem kapela Dva k odpolední divočině. 15:30 - 16:00 Taneční workshop Rozvlněné boky, že je nepochytají ani ty nejrychlejší pletací jehlice. 17:45 Vorvani - legenda hradeckýho folku 18:45 - 20:00 Tribe - J, hudební skáčka Na rouzloučenou zamávají hradečtí hudební matematici Tribe-J. WORKSHOPY 12:00 - 17:00 Řezbářská dílna Vůně dřeva a práce s dlátem. 13:00 - 15:00 Filmoviště Animační divočina pod širákem. DOPROVODNÉ AKCE: 14:00 - 17:00 Projížďka kočárem po Pražském předměstí 14:00 - 17:00 Koňská vyjížďka po Sukových sadech VÝSTAVY Historie Červeného Dvora Historie Pražského předměstí AKTIVITY BLEŠÁK - v sadech bude probíhat směnný obchod bez hranic. PINEC - obíhačka, smeč, čtyřhra...kolik máte sousedů, tolikrát si zahrajete. Pořádá: KMS Pražské Předměstí sever Pod hlavičkou: Zažít město jinak a Automat Ve spolupráci s: Nadace Via a Česká spořitelna

> Otevírací doba

12:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Pražské předměstí

> Komentáře