Jak na nošení dětí? | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jak na nošení dětí?

> Termín

19.9.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

∙ v Hradci Králové ∙ 4 hodiny ∙ cena 1 500,- pro pár Jak si usnadnit začátky s miminkem a zároveň mu poskytnout pocit absolutního bezpečí a lásky? Odpovědí je šátek. S čím vám může šátek nebo nosítko pomoci? ∙ neomezený přístup kamkoliv ∙ diskrétní kojení ∙ volné ruce ∙ péče o domácnost ∙ starost o sourozence ∙ kontakt s miminkem ∙ srážení horečky ∙ podpora laktace ∙ překonání separační úzkosti ∙ podpora socializace Chcete to zkusit, ale nevíte jak na to? Právě pro vás tu jsme. Jakým tématům se budeme věnovat? ∙ Jak nosit ergonomicky ∙ Jak poznat nevhodné nosítko ∙ V čem lze nosit a ukázka jednotlivých nosících pomůcek ∙ Výhody a nevýhody jednotlivých pomůcek ∙ Jak vybrat první šátek ∙ Jak sebe a miminko ustrojit ∙ Mýty o nošení ∙ Možnost vyzkoušení nosítek různých typů, šátků, oblečení a dalších pomůcek ∙ Naučíme vás, jak jednoduše šátek uvázat Kurz je vhodné absolvovat kdykoliv během těhotenství nebo v prvním roce života miminka. Vítáme vaše miminka i partnery. Kurzem vás provede Lucie a Nikola. Zde se můžete o jednotlivých lektorkách dozvědět více : https://www.kurzypidilidi.cz/o-nas/ Strávíme spolu příjemné 4 hodiny plné přínosných informací o nošení a rády odpovíme na jakékoliv vaše dotazy. Máme pro vás připravenou obsáhlou prezentaci a také praktickou část kurzu - samotné vázání do šátku! Nemusíte si nic nosit, máme k dispozici několik šátků a i panenky pro ty, kterým se miminko teprve narodí. Kurz proběhne v kruhu maximálně 4 přihlášených párů/jednotlivců, abychom se všem mohli individuálně věnovat. Po absolvování našeho kurzu získáte členství v online skupině rodičů, kteří absolvovali naše kurzy a můžete tak poznat další rodiny ze svého okolí. Těšíme se na vás! Lucie Malinová, Nikola Kopecká Přihlásit se můžete zde : https://www.kurzypidilidi.cz/jak-na-noseni-deti/

> Otevírací doba

14:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Průmyslová 1198

> Komentáře