Sportinline-sportovní přípravka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sportinline-sportovní přípravka

> Termín

1.9.2020-30.6.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

20160721_090833Sportovní přípravka 3 – 5 let Cvičení probíhá v malé skupince a trvá 45 minut. Je zaměřené na celkový rozvoj dětské motoriky. Hodiny jsou vedeny zábavnou formou a během nich si děti postupně osvojí pohybové, atletické a míčové dovednosti. V případě příznivého počasí sportujeme na venkovních hřištích, v zimě a deštivých dnech probíhají cvičení v tělocvičně. Děti si rovněž vyzkouší i několikrát inline bruslení – veškeré vybavení je zdarma zapůjčeno. Sportovní přípravka 6 – 8 let Pro děti je připraveno pestré sportování zaměřené na všeobecný sportovní rozvoj. (pohybové hry, gymnastika, atletika) V této skupince dojde i na výuku inline bruslení spojenou s velkým počtem her na bruslích (florbal, opičí dráha aj.) Cvičení probíhá 60 minut. V případě příznivého počasí sportujeme na venkovních hřištích, v zimě a deštivých dnech probíhají cvičení v tělocvičně. skupinka maximálně 12 dětí cvičení vždy zábavnou formou zkušení trenéři všesportovní rozvoj výuka inline bruslení

> Otevírací doba

každou středu 16:25-17:25

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Turnov
Ulice: Turnov-Daliměřice
Telefon: 777 500 352

> Komentáře