Sportinline-inline kurzy Turnov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sportinline-inline kurzy Turnov

> Termín

1.9.2020-30.6.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Kroužky probíhají v zimních měsících a v případě nepříznivého počasí ve školních tělocvičnách – sokolovnách, případě nedeštivého počasí probíhá výuka na venkovních hřištích v areálech škol. Při výuce je důraz kladen na bezpečnost (helma, chrániče), již během prvních hodin si děti postupně osvojují bruslařské dovednosti – od správného postoje, přes zvládnutí několika druhů zastavení a dalších prvků bruslení. Lekce jsou vedeny zábavnou a hravou formou, dle osvědčeného trenérského konceptu, kde v hodinách využíváme celou řadu pro bruslení netradičních pomůcek – míče, švihadla, aj. Děti zde kromě „klasických“ lekcí zažijí i speciální disko hodinu na bruslích, menší dovednostní závody a spoustu dalších bruslařských zážitků. Kroužky fungují vždy v perfektní spolupráci se školami – trenér vždy děti vyzvedne v družině a poté je do ní vrací – zajištěna je tak bezpečnost Vašich dětí!

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Turnov
Ulice: wiz web

> Komentáře