Běh Velké Skály 2020 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Běh Velké Skály 2020

> Termín

26.9.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Postavte se na start a objevte tak trochu pozapomenutý slavný závod, který vás zavede z centra města do přírody plné hlubokých lesů a skalních srázů. Extrémní záležitost. A k tomu všemu závody dětí a žactva v jedinečné atmosféře přímo na atletickém stadionu v srdci Děčína. Každý závodník dostane při prezentaci startovní balíček, který obsahuje šňůrkový batoh na záda, startovní číslo s vlastním jménem, stylový náramek a samolepku. Hlavní závod startuje v 11 hodin na Labském nábřeží za železničním mostem, ​cíl je na stadionu před hlavním zázemím atletů. Závody dětí a žactva se poběží v areálu atletického stadionu postupně od 09:30 hodin Přihlášky: Za zvýhodněné startovné přes externí online přihlašovací systém www.nazavody.cz; uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 24. 9. ve 24.00 hodin. Pro nižší startovné je nutno závod i uhradit. V případě, že se závodník předem přihlásí, ale platit bude až na místě, zaplatí plnou cenu.) Za vyšší startovné na místě v závodní kanceláři nejpozději 30 minut před startem kategorie. ​ ​​Startovné: Hlavní závod (včetně zkrácené tratě) - 150 Kč (předem přihlášení - NUTNO ZAPLATIT ONLINE do 24. 9.), 250 Kč (na místě přihlášení). Závody dětí a žactva - 100 Kč (předem přihlášení - NUTNO ZAPLATIT ONLINE do 24. 9.), 140 Kč (na místě přihlášení), děti do kategorie "350 m" zdarma. ​

> Otevírací doba

8:30-11:30

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Velká Skála
Ulice: Atletický stadion ASK Děčín

> Komentáře