Světový den nosorožců 2020 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Světový den nosorožců 2020

> Termín

19.9.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na světě není lepší místo, kam se vypravit za ohroženými nosorožci. Safari Park Dvůr Králové patří k nejúspěšnějším chovatelům těchto ohrožených lichokopytníků na planetě. Oslavte s námi Světový den nosorožců, podpořte chov těchto jedinečných zvířat a nahlédněte pod pokličku jejich chovu ve Dvoře Králové. Po celý den je pro vás připraven stylový program plný soutěží a zajímavostí ze života nosorožců. Na úspěšné řešitele vědomostního kvízu je připraven exkluzivní zážitek: návštěva zázemí chovu a setkání s našimi nosorožci tváří v tvář. Připravena bude i řada dalších cen od našich partnerů. Ke každé vstupence dostanete přímo na pokladně herní tiket. Správné odpovědi na otázky najdete při své procházce areálem, během povídání o nosorožcích nebo na zajímavém informačním stánku. Tady si budete moci sami prohlédnout, jak se liší krmná dávka pro nosorožce dvourohé a tuponosé. Program Světového dne nosorožců: 10:00 - 15:00 - Co o nosorožcích nevíte Informační stánek s přírodninami a soutěží 13:00, 14:30 - Vyhlášení vítězů soutěže o setkání s nosorožci a exkluzivní prohlídkou zázemí 14:00 - Nosorožci se baví Zábavná hostina pro nosorožce černé s komentářem 15:00 - Povídání o nosorožcích (u občerstvení Kifaru) Setkejte se s ošetřovateli nosorožců a zeptejte se jich na vše, co vás zajímá.

> Otevírací doba

9:00 - 15:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Dvůr Králové nad Labem
Ulice: Safari Park Dvůr Králové
Telefon: 770 123 218
E-mail: [email protected]

> Komentáře