Sportovní víkend bez aut | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sportovní víkend bez aut

> Termín

18.9.2020-20.9.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Srdečně zveme na sportovní víkend bez aut v Moravské Třebové pod záštitou Zdravého města a MA21 Moravská Třebová. PROGRAM: pátek 18. 9. 16:00 – 18:00 Všesportovní příprava pro děti – trénink se sportovci. Sportovní stadion při 2. ZŠ Palackého 19:00–20:00 Beseda o tom proč dělat sport všeobecně – pro rodiče. dvorana městského muzea, organizátor: Žijeme Třebovou, z.s. sobota 19. 9. 7:30–18:20 Moravskotřebovské víceboje - sportovní stadion při 2. ZŠ Palackého, více na: ww.mtviceboje.cz,organizátor: Moravskotřebovské víceboje z. s. neděle 20. 9. Inline stezky Knížecí louka 13:00 –17:00 Proběhni si MT city – závody v běhu, závody dětských kategorií a hlavní závod na 6 km, organizátor: 10 jarních kilometrů 14:00 – 17:00 Den bez aut – zábavná osvětová kampaň, organizátor: Zdravé město a MA21, DDM Moravská Třebová, SDH Sušice, servis SPORT JEŽEK

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Moravská Třebová
Ulice: Moravská Třebová

> Komentáře