Přijďte si s námi zahrát | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Přijďte si s námi zahrát

> Termín

20.9.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte si s námi zahrát Pro mladé muzikanty a jejich rodiny pořádá 20. září 2020 v 15.00 hodin Nadační fond Harmonie open-air koncert "Přijďte si s námi zahrát" na Střeleckém ostrově v Praze. Na koncertě vystoupí patron projektu pan Ivo Kahánek, děti z dětského a komorního orchestru NF Harmonie a všichni další, kdo mají odvahu a chuť si přijít společně zahrát. V případě zájmu si přijít koncert nejen poslechnout, ale i si společně zahrát, se registrujte na webových stránkách pořadatele www.nfharmonie.cz, kde též naleznete noty. Na koncert si přineste stojánek na noty. Generální zkouška pro všechny, kteří si chtějí přijít zahrát s orchestrem začíná ve 12.30 hodin. Moderátorem koncertu je pan Marek Šulc z rádia Classic Praha. Již pátý ročník open-air koncertu přijde podpořit také dlouholetá patronka projektu paní Simona Stašová. Těšíme se na společné hraní a přejeme Vám krásný zbytek léta!

> Otevírací doba

Koncert začíná v 15:00
Generální zkouška ve 12:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Střelecký ostrov
Telefon: 777751589
E-mail: [email protected]

> Komentáře