Den otevřených dveří ve Vodním domě a Včelím světě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den otevřených dveří ve Vodním domě a Včelím světě

Foto: Včelí svět

> Termín

19.9.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zajímá vás, jaké všechny tváře má voda? Jak vypadá svět pod hladinou? Chcete vědět, jak se včely dorozumívají? Kolik kilometrů nalétají k nasbírání jednoho kilogramu medu? Pokud ano, přijměte naše pozvání na Den otevřených dveří ve Vodním domě a Včelím světě, kde se toto a ještě mnohem více dozvíte. Věděli jste, že vodní nádrž Švihov na přehradě Želivka zásobuje vodou Prahu a téměř celé Střední Čechy? Zajímá vás, jak funguje? Přihlaste se na komentované exkurze hráze. Jedna prohlídka trvá 60 minut. Ve Včelím světě na vás čekají prohlídky expozice a dvě speciální komentované prohlídky úlů pod vedením včelařských odborníků. Pro milovníky architektury je připravena komentovaná prohlídky Včelího světa pod vedením architekta Jiřího Poláčka. Registrace na prohlídky probíhají pomocí formuláře na stránce: https://1url.cz/EzTz9 Po celou dobu budou připraveny různé aktivity pro děti i dospělé. U Vodního domu můžete rýžovat zlato přímo se skutečným zlatokopem nebo si vyzkoušet broušení hadců. Budete se moci zapojit do tvořivé dílničky čtecích dědečků a babiček organizace Mezi námi, o. p. s. Zjistíte více o vodním díle Švihov přímo od zástupců Povodí Vltavy s. p. Záchranná stanice pro živočichy vám ukáže, jak se vypouští uzdravené zvíře zpět do volné přírody. Podblanické ekocentrum si pro vás připravilo řadu pokusů a aktivit. A kdo vám poví více o Domu přírody a národním geoparku? Nikdo jiný než Blanický rytíř. Ve Včelím světě budou pro návštěvníky nachystané dílničky – výroba svíček z medu nebo mořské soli. Po celý den bude fungovat vědecký včelařský koutek s různými aktivitami, které všem návštěvníkům přiblíží život včel. Pro milovníky sladkého budou připraveny ochutnávky medu. Nejen začínající včelaři budou moci využít včelařskou poradnu. A co dalšího na vás čeká? Děti se mohou těšit například na vystoupení Divadla Pampeliška. Odpoledne všem zpestří kapela Re-flex group.

> Otevírací doba

10:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Hulice
Ulice: Hulice 118
Telefon: 730163079
E-mail: [email protected]

> Komentáře