Den otevřených dveří Ministerstva kultury ČR - zrušeno z důvodu zhoršující se epidemiologické situaci | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den otevřených dveří Ministerstva kultury ČR - zrušeno z důvodu zhoršující se epidemiologické situaci

Foto: Archiv MK

> Termín

28.09.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

U příležitosti státního svátku se veřejnosti otevřou brány malostranského Nostického paláce, který je sídlem Ministerstva kultury ČR. Zájemci z řad veřejnosti se mohou těšit na komentované prohlídky interiérů, nahlédnout do oslnivých reprezentačních sálů. Tradiční den otevřených dveří, pořádaný Ministerstvem kultury, bude probíhat 28. září 2020 od 10.00 do 17.00 hodin. V Nostickém paláci bude možnost prohlédnout si reprezentační prostory paláce, které nyní slouží k pořádání konferencí či protokolárních akci, pracovnu ministra kultury, která je neobvyklá jak umístěním, tak architektonickým řešením, obrazárnu paláce s mnoha pozoruhodnými díly starých mistrů, kapli Nanebevzetí Panny Marie a přes skleněný průhled  i slavnou majorátní nostickou knihovnu.   V přízemí paláce se představí příspěvkové organizace Ministerstva kultury se svým programem pro děti i dospělé! Děti i ostatní návštěvníci se mohou těšit na výstavu šperků HandMade Dreams Muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, tvořivé dílničky, výroby loutek, vyzkoušet retro počítače a retro hry, k vidění budou také krátká představení loutkového divadla. Program zpestří hudba různých žánrů.  Budete mít možnost zakoupit si zajímavé publikace, CD i DVD, které vydávají naše příspěvkové organizace. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost, jak strávit sváteční den 28. září 2020 v Nostickém paláci, který vždy žil a stále žije kulturou. Malou ochutnávku procházky tímto barokním palácem. naleznete na https://www.mkcr.cz/minkultury2013/.   Upozornění pro návštěvníky: Vstup zdarma. Vstup bude možný pouze vrátnicí Nostického paláce přes bezpečnostní rám a s ohledem na kapacitu vnitřních prostor bude regulován. Upozorňujeme návštěvníky, že vzhledem ke zhoršené epidemiologické situaci bude vstup do Nostického paláce podmíněn použitím roušky nebo jiného prostředku na zakrytí dýchacích cest. Prohlídky budou probíhat v organizovaných skupinách za doprovodu průvodců, délka prohlídkové trasy je 15 - 20 minut. Poslední komentovaná prohlídka bude začínat v 16.30 hodin.

> Otevírací doba

10:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Maltézské náměstí 1
Telefon: 257 085 484
E-mail: [email protected]

> Komentáře