Bukovka fest 2020 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Bukovka fest 2020

> Termín

8.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Bukovka fest 2020 - festival pro celou rodinu v přírodě! 4. ročník ☮︎ rodinného open air festivalu - kreativní činnosti i hudební zážitky v jedinečném prostředí horského střediska tak, jak ho ze zimy neznáte! Náš festiválek nabízí bohatý program napříč zábavou pro děti i rodiče, tvořením, ale i uměleckými tématy společně s pestrým hudebním obsazením na velkém pódiu. Velké pódium: POHÁDKA PRO DĚTI ANIMO Žamberk VELKÝ BUBENICKÝ WORKSHOP YOGASHRAMA GENIUS LOCCI (alternative/SK) GENIUS LOCCI G POINT FUNKCTION (funk-jazz/CZ) g point funKction HASHBERRY (rock-alternative/CZ) @kapela.hashberry DJS Mulli & Subsist BESEDA o cestování Páji Nováka (cestovatel a horolezec) PŘEDNÁŠKA - Rozinková meditace - všímavé jedení - základní princip cvičení všímavosti - Gabriela Jetenská HUDEBNÍ POHÁDKA s prvky muzikoterapie od Růženy Gally Jadrné WORKSHOPY Šicí dílna Holky šijou Slackline Milda & Pája YOGA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ TVOŘIVÁ DÍLNA - výroba, tvoření z recy-věcí, práce šikovných ručiček, malování na kamínky, malování na obličej a další... BABIČČINO ČTENÍ DO OUŠKA - čtení pro odpočinek nejmenších v odděleném dětském koutku COFFEE BAR CHráněnky z.ú. - coffee & deserty ČAJOVNA BENDLOVI POD OTEVŘENÝM NEBEM - tradičně skvělé čaje z celého světa (zelený, bílý, oolong, černý, puerh) VÝSTAVA >> doprovodný program rozšiřujeme a ladíme do poslední chvíle <<

> Otevírací doba

13:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Červená Voda
Ulice: Skipark Červená voda

> Komentáře