Čiperkafest | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Čiperkafest

Foto: Simona Votyová

> Termín

23.08.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Sedmihodinová zábava pro děti se spoustou účinkujících. Vezmi mámu, tátu, babičku, dědu i věčně znuděnou ségru na pořádný dětský fesťák! Užijete si rozhodně všichni. Ty nejmenší určitě potěší Čiperkové, kteří přicházejí s novou šou. S malými i velkými neposedy si zalumpačí Lumpína a její drak. Jestli si myslíte, že princezny jsou jen hodné holky, co čekají na prince, tak vás z omylu vyvede rapující princezna Áňa. Hyperaktivní dětičky ještě víc rozparádí parkourista Mára a duo Hejblíkovic. Honza Krejčík vám pořádně polechtá bránici a k tomu přidá spoustu písniček. Ale to pořád není všechno! Vystoupí i jediný břichomluvec v Česku Zdeněk Polach s Matýskem. Na vlastní oči uvidíte superhrdiny, kteří na zem spadli přímo z Marsu. Nebo z Jupiteru? To zjistíte při zhlédnutí pěkně nabušené šou Prťáci. Všechny věkové kategorie roztančí animátorky Magic Bubbles a zatancuje si i pes! Připravena je i Kubíkova lesní stezka, tvořílkovská dílna a malování na obličej. Tak šupito, ať o nic nepřijdete! Děti do 2 let mají vstupné ZDARMA

> Otevírací doba

11:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Káraný
Ulice: Komenského 329
Telefon: 777557401
E-mail: [email protected]

> Komentáře