Vzpomínková jízda na Elišku a Čeňka Junkovy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vzpomínková jízda na Elišku a Čeňka Junkovy

> Termín

7.8.2020-9.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zveme vás na 4. ročník vzpomínkové jízdy. Jako vždy vás čeká bohatý program. Veterán klub Litomyšl ve spolupráci s CZECH BUGATTI CLUBEM pořádá pod záštitou města Litomyšle, náměstka hejtmana pardubického kraje Michala Kortyše a Vladimíra Junka 4. ročník Vzpomínkové jízdy na Elišku a Čeňka Junkovy, spojenou s výstavou historických vozidel na zámku v Litomyšli a v areálu Muzea starých strojů a technologií v Žamberku. Setkání pro všechny příznivce vůně benzínu a historie se uskuteční v termínu 7. - 9. 8. 2020. Jako každý ročník budou k vidění historická vozidla do roku výroby 1948 a dobová móda s tím spojená. Tato pravidelně opakující se akce, dosahuje již mezinárodní úrovně a každého ročníku se zúčastní i posádky ze zahraničí. Hlavním odkazem této akce však zůstává uctění památky manželů Junkových, coby nejvýznamnějších představitelů světového motorismu v první polovině minulého století. Lákavou novinkou letošního ročníku bude páteční večerní projížďka historických vozidel Litomyšlí. Hlavní program vzpomínkové jízdy proběhne v sobotu 8. srpna. Po krátké výstavě na Litomyšlském zámku odstartují stroje v 8:45 do své první etapy, která je zavede do Muzea starých strojů a technologií v Žamberku. V bývalé textilní továrně Vonwiller budou historická vozidla k vidění od 10:00 do 13:00 hodin. Po oběde se vozidla vydají na druhou část své spanilé jízdy, kdy se přes úpatí Orlických hor vrátí v odpoledních hodinách zpět do Litomyšle. Zde budou vozidla opět vystavena na zámku do večerních hodin a nachystán bude další doprovodný program včetně dobové módní přehlídky.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Litomyšl
Ulice: Zámek

> Komentáře