Hradec žongluje! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hradec žongluje!

> Termín

6.8.2020
3.9.2020
1.10.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Profesionální žongléři, amatérští žongléři, žongléři začátečníci, fanoušci žonglování, zvědavci, hudebníci a vy všichni ostatní, přijměte pozvání na žonglérské večery v Bajkazylu, které se konají první čtvrtky v měsíci! Akce je velmi spontánního charakteru, dle aktuálních návštěvníků můžete shlédnout ohně, světla a rozličné disciplíny žonglování. Pokud máte chuť vyzkoušet nějaké nástroje, neváhejte oslovit konkrétního žongléra, rád se vám bude věnovat. Pokud dostanete chuť na něco dobrého, sladkého, slaného či tekutého, chuťové pohárky jistě uspokojíte zakoupením občerstvení. Pokud byste si rádi zabubnovali, zahráli a rozdávali tak radost lidem, přijďte taky! Abychom mohli využít azylu Bajkazylu, je třeba držet se ohleduplných pravidel soužití se sousedy. 1. Žádné kelímky na parapetech oken. 2. Hlasitější hudba až po 19té hodině. Na akci můžete potkat žongléry Žonglérská komunita Enfys, z. s., Ascarya-žonglování a Fireshow Alterna. Akci může zrušit jen velmi, velmi, velmi nepřejícné počasí.

> Otevírací doba

17:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Československé armády 216/41
Telefon: 499 599 641
E-mail: [email protected]

> Komentáře