Pravidelné prohlídky města s průvodcem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pravidelné prohlídky města s průvodcem

> Termín

22.7.2020-30.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Vždy ve středu a v sobotu v 15:00 hodin se můžete projít městem a poslechnout si na vybraných místech odborný výklad průvodce. Uvidíte nejkrásnější místa Hořic, cena je jen 20 Kč za osobu. Odchází se za každého počasí při počtu minimálně 5 osob, vstupenky zakupujte v infocentru nebo muzeu nejdéle 2 hodiny před začátkem prohlídky. Kam se podíváte? Sraz je před městským muzeem, kde se dozvíte leccos o historii památek na náměstí a potažmo celých Hořic, dále zavítáte ke kostelu a procházkou pak do Smetanových sadů. Cestou na vršek sv. Gotharda se opět dozvíte mnoho zajímavého k jednotlivým sochám i plastikám, určitě si během cesty povíte příběhy o výrobě Hořických trubiček či třeba tradici motocyklových závodů. Na vrchu Gothardu si prohlédnete starý hřbitov a hřbitovní portál, se zájemci se průvodci cestou zpět podívají i do hořické synagogy a kde se dozví více o historii židovského osídlení v Hořicích.

> Otevírací doba

středy a soboty 15:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hořice
Ulice: Nám. Jiřího z Poděbrad 160

> Komentáře