Skalní bludiště Chléviště | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Skalní bludiště Chléviště

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Skalní bludiště Chléviště je jedním ze skalních měst v Besedických skalách. Jsou zde především více než 20 metrů vysoké skalní věže. Dále se zde vyskytují sluje (např. sluj V. Sadovského, který zde za třicetileté války ukryl několik cenností), puklinové jeskyně (jeskyně Matěje Krocínovského), soutěsky, průchody, zřícené skalní bloky a vyhlídky. Husníkova vyhlídka je pojmenována po řediteli pražského závodu Aero, ten dodal železo na zábradlí. Součástí Chléviště je také Zátiší. Na rozcestí Pánovo pole se dejte doprava po žluté a během chvilky jste v nejlepší části skalního bludiště Chléviště se spoustou skalních zákoutí pro děti a vyhlídek pro vás. Až si děti dostatečně pohrají, můžete se vydat dál. Po chvilce se napojíte zpět na červenou a dojdete až ke Kalichu. Pokud máte dost času, můžete si okruh rozšířit přes vyhlídku Českých bratří a okruh dr. Beneše po modré. V samotných Besedicích je i dětské hřiště a hospoda, takže se tenhle výlet s prodloužením dá určitě pojmout jako celodenní.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Koberovy
Ulice: Koberovy

> Komentáře