HURÁ VEN!: s dětmi v Luhačovicích | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

HURÁ VEN!: s dětmi v Luhačovicích

> Fotogalerie

> Termín

16.7.2020 - 31.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Tato sezona bude barevná jako Jurkovičovy stavby, neposedná jako bublinky v naší minerální vodě a usměvavá jako luhačovické děti. HURÁ VEN! Takhle roztomile uvádí Luhačovice svůj nový projekt pro děti. Je hravý, barevný a bude vás bavit. Doba trvání: 1 hodina až celé odpoledne Náročnost: Snadná, vhodná pro rodiny i s malými dětmi Délka trasy: Libovolná dle schopností¨ Jak na to? Jednoduše. Nejlepší je začít na Infocentru v Luhačovicích. Tam si vyzvednete mapu nebo celý balíček s křídami, skákací gumou a létajícím talířem. Podle mapy pak vyrazíte na jednotlivá zastavení, sbíráte razítka, objevujete, hrajete si a dobře se u toho bavíte. Hurá ven! vymyslela děvčata z IC Luhačovice, protože chtěla tak trochu „vyhnat děti ven“. A povedlo se jim to. 24 zastavení, na kterých sbíráte razítka, skáčete panáka, malujete na tabule v „Lázeňských galeriích“, hrajete si, poznáváte a zároveň hledáte tajný kód k pokladu. A u toho se zapotí i dospělí. Na 9 místech sbíráte razítka, jedno z nich dostanete i v autovláčku, který děti vozí Luhačovicemi. S vyplněnou kartičkou se vrátíte zpět do infocentra a pokud jste správně luštili, dostanete zasloužený kousek pokladu.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Luhačovice
Ulice: IC centrum

> Komentáře