Doupovská dráha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Doupovská dráha

> Termín

16.5.2020-1.11.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dráha mezi Kadaní na Chomutovsku a Podbořany na Lounsku bude Vozit lidi letos až do 1. listopadu. Využít ji můžete k cestě na zámek Krásný Dvůr, známý z filmu Jak básníkům chtná život. Vlak jezdí jen o sobotách a nedělích. Doupovská dráha je zařazena do systému DÚK, ve vlacích platí jízdné krajského systému Dopravy Ústeckého kraje a mezinárodní jízdenka Labe - Elbe. Doupovská dráha je zhruba třicetikilometrová lokálka z Kadaně do Podbořan, vinoucí se podél Nechranické přehrady, Pětipeskou pánví s výhledy na panoramata Doupovských hor. Ve vlacích vám personál nabídne ke zpříjemnění také něco dobrého na zub nebo upomínkový předmět na památku. Doupovská dráha vám a vaší rodině umožní prožít nezapomenutelné chvíle v nádherné, ale dosud ne příliš známé krajině. Doupovská dráha, je zařazena do systému DÚK, ve vlacích platí jízdné krajského systému Dopravy Ústeckého kraje a mezinárodní jízdenka Labe - Elbe. Na všech pravidelných vlacích také platí slevy 75% pro vybrané skupiny cestujících (tzv. Babišné).

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Kadaň
E-mail: [email protected]

> Komentáře