Dětský příměstský Gladiator Race Camp | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský příměstský Gladiator Race Camp

> Termín

10.8.2020-14.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Milujeme sport a máme vizi. Sport je naší vášní, životem i profesí. Všeobecná sportovní příprava pro všechny děti ve věku 6-15 let. Kemp je vhodný pro jakoukoli sportovní úroveň dovedností dětí, podle které budou rozděleny do skupin. Tematicky laděný program ve stylu výcviku gladiátorů. Více než 5 dní plných aktivit, výzev, zábavy, překážek, nevšedních zážitků a her vedoucích ke zlepšení kondiční přípravy dětí a jejich všestrannému pohybovému rozvoji. Budeme nejen běhat, skákat, přelézat, podlézat, ale také procvičovat paměť, orientaci, rovnováhu a obratnost. Spolu s tím se zaměříme se na rozvoj dalších gladiátorských ctností – odvahy, udatnosti, šlechetnosti a brát ohled na slabší a vzájemně si pomáhat a hrát fair play. Dále se děti seznámí se základy různých sportů a sportovních disciplín, pravidel her atd. Vše je přizpůsobené dovednostem a věku dětí a může se měnit s ohledem na aktuální letní počasí. Využije se Sportovní park a dostihové závodiště v Pardubicích, k dispozici budou překážky ze závodu Gladiator Race. Pokud dětem nevadí, že se trochu zapotí, namočí a občas ušpiní – tak je tento camp určen právě pro ně!

> Otevírací doba

8:00 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Lhotecká 183/95

> Komentáře