Jablonecké kulturní léto 2020-Waxwing theatre:-Loutkoviště | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jablonecké kulturní léto 2020-Waxwing theatre:-Loutkoviště

> Termín

20.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Loutka a hriště, to je Loutkoviště. Loutkové hřiště. Pět originálních samostojných konstrukcí pro loutkové divadlo s různými kulisami a sadou loutek určených do veřejného prostoru otevřených ke hře a rozvíjení fantazie celé rodiny. Připomínka barokní tradice loutkových divadel, a zároveň nová forma interakce, prostor pro zábavu. Otevřená hra pro všechny děti s fantazií i rodiče bez ní. V našem loutkovišti si můžete vyzkoušet, jaké to je hrát loutkové divadlo – stát se na chvíli hercem, režisérem, hudebníkem nebo divadelním kritikem. A když nevíte jak začít, je tu pro kouzelný začátkovač, kde si můžete vylosovat začátek pohádky. Přijďte si zahrát svojí oblíbenou pohádku konečně sami! Vždyť jen vy víte, jak skutečně končí. Kapacita prostoru a hygienická opatření v den akce se budou řídit aktuálními nařízeními vydanými Vládou ČR. Letní akce nebudou mít alternativní variantu v krytých prostorech pro případ nepřízně počasí. Zda bude akce pro věřejnost zdarma jako v minulých ročnících, nebo budeme nuceni zavést symbolické vstupné, Vás budeme informovat v co nejkratší době, na základě vývoje zdravotní situace. Akce se koná v rámci cyklu Jablonecké kulturní léto 2020

> Otevírací doba

15:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Jablonec nad Nisou
Ulice: Mírové náměstí

> Komentáře