Zoopark jeleni Homole,z.s. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zoopark jeleni Homole,z.s.

Foto: Monika Hejnová Vydrová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Vítejte v Zooparku jeleni Homole, z.s. v přírodním parku plném zážitků. Krásné, klidné a zachovalé přírodní prostředí Středního Povltaví s překrásnou vyhlídkou do krajiny.Rádi Vás na naší farmě přivítáme a ukážeme naše hospodaření „zblízka“. Jeleni, daňci nebo mufloni sice možná neznějí tak exoticky, ale na statku je většinou nepotkáte. V areálu se nachází přírodní hřiště různého zaměření. Je možno si zakoupit i základní občerstvení. Hlavními agroturistickými lákadly jsou zvířata a s tím spojené netradiční zážitky, které se nepodobají těm všedním. Na pozemku o velikosti tří a půl hektarů vede dlouhá přírodní stezka. Při prohlídce si můžete některá zvířata pohladit. Pokud chcete zvířátkům přinést něco dobrého, obdarovat je krmením z domova, prosíme nekonejte tak. Velmi rádi jej majitelé od Vás přijmou za hlavními vraty u pokladny a občerstvení. Nejvhodnější je ovoce nebo zelenina (jablíčko, mrkev, salát) tím neublížíte žádnému zvířeti. V našem areálu chováme hospodářská i divoká zvířata. Součástí je prohlídka národní kulturní památky-roubené chalupy a výstava nářadí a pracovních strojů z přelomu 18. století. Důvodem pokračovaní rodinné farmy s agroturistikou je celoživotní kladný vztah k přírodě, zvířatům a venkovu. V rámci posunutí se v osobním rozvoji a načerpání nových poznatků se zrodil nápad vybudovat v roce 2020 spolek Zoopark jeleni Homole, z.s.

> Otevírací doba

OTEVŘENO 7 DNÍ V TÝDNU
9:00 – 18.00 ( květen – říjen)
Vyhrazujeme si právo změny otevírací doby parku a provozu v závislosti na
nepříznivé počasí. Při velmi špatném počasí může být park uzavřen.
Prosím nejdříve kontaktujte přes mobilní telefon na čísle 731 916 959, 775 397 099

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Homole u Nechalova
Ulice: Homole 7
Telefon: 731916959
E-mail: [email protected]

> Komentáře