5. ročník YELLOW RIBBON RUN - Uteč předsudkům | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

5. ročník YELLOW RIBBON RUN - Uteč předsudkům

Foto: 5. ročník YELLOW RIBBON RUN - Uteč předsudkům

> Termín

8.10.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Připněte si žlutou stužku a poběžte s námi 5. ročník Yellow Ribbon Run! 5.ročník měl namále. Běžci se žlutou stužkou vyběhnou v říjnu. Yellow Ribbon Run a akce, kde prezentujeme žlutou stužku v průběhu roku, jsou souborem osvětových aktivit, jejichž cílem je dát lidem s trestní minulostí a jejich rodinám druhou šanci na slušný život a přispět tak k prevenci kriminality, snížení recidivy a většímu bezpečí ve společnosti. Vrcholem celoročních akcí je běh – Yellow Ribbon Run. Ambasadorem Yellow Ribbon je herec a scénárista Petr Čtvrtníček, který je zároveň bubeníkem vězeňské kapely Wsedě, která události spojené se žlutou stužkou doprovází. Realizaci běhu v letošním roce pomůže zajistit sportovec a filantrop Tomáš Slavata v Aktivním lesoparku Řepy. Běžci se žlutou stužkou vyběhnou proti předsudkům 8.10.2020. Běh spolupořádá Probační a mediační služba ČR, Vězeňská služba ČR a nezisková organizace RUBIKON Centrum. www.yellowribbon.cz Odkaz na videoreport  Trénink s Tomášem Slavatou dne 16.6.2020 https://www.youtube.com/watch?v=T92Kf5bAHns Odkaz na natáčení autorských písniček Wsedě ve studiu Davida Kollera https://www.youtube.com/watch?v=HEGrIgfOrjs&t=4s

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Na Fialce II 1679, Praha 17-Řepy, Praha, 163 00, Hlavní město Pr
Telefon: 602234065
E-mail: [email protected]

> Komentáře