Valdštejnovi vojáci na Bezdězu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Valdštejnovi vojáci na Bezdězu

> Termín

4.7.2020-6.7.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Tradiční červencové sváteční dny oživí svým vystoupením tanečnice, šermíři i kovář. Již nemusíte čekat před pokladnou a vstupenky si můžete koupit v předprodeji na: začátek prodeje 1.6.2020 Rodinné vstupné je 2 dospělí a max.3 děti 6-15 let. Snížené: děti a mládež 6-18 let, studenti 15-26 let (s platným studentským průkazem), senioři nad 65 let, držitelé průkazu ZTP a ZTP/P. Vstupenky nejsou časované a tudíž můžete přijít na kterékoliv vystoupení. Zbraně a zbroj budou po celé tři dny řinčet na II. hradním nádvoří. SHŠ FECHTÝŘI skupina historického a scénického šermu. Jsme spolek zabývající se scénickým šermem, divadelním vystoupením, ukázkami zbraní, pořádáním historických akcí, jarmarků a bitev. Zaměřujeme se z větší části na období 14.- 15. století, ale především oživujeme naši historii. Nabízíme různá vystoupení v dobových kostýmech, ukázky soubojů, historické hry, improvizace a mnoho dalšího. SRDCOVÉ ESO. Jsme taneční skupina z Břas a přilehlého okolí. Zabýváme se tanci z období gotiky, renesance, baroka. V našem repertoáru najdete též tance lidové, cikánsky laděné tance, tance s ohni a orientální tance. Máme připravenou i řadu historicky laděných her pro děti. Řada našich členů má více jak desetiletou taneční praxi. Své umění průběžně doplňujeme o nové poznatky a dovednosti na řadě seminářů vedených tanečními a historickými odborníky. Časy vystoupení: 11:00 - 12:30 - 14:00 - 15:30, v pondělí poslední vystoupení ve 14,00 hod. Po vystoupení si můžete prohlédnout a vyzkoušet středověké zbraně! Na I. hradním nádvoří bude mistr KOVÁŘ předvádět své řemeslo. K poslechu a středověké pohodě ve 21.stol. vám bude hrát hudební skupina.(dodatečně zveřejníme) Bude zde postavena výheň a vystaveny kovářské výrobky. Drobné kovářské předměty bude mistr kovář vyrábět před vašimi zraky...

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Bezděz
Ulice: Hrad Bezděz, Bezděz 144

> Komentáře