Pohádkové léto v Domku Boženy Němcové | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádkové léto v Domku Boženy Němcové

> Termín

4.7.2020
11.7.2020
18.7.2020
25.7.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Božena Němcová je známá nejen jako autorka klasické prózy, ale také jako výborná vypravěčka a zapisovatelka pohádek. A právě proto jsme pro nejmenší z nás opět připravili Pohádkové léto v Domku Boženy Němcové. Všechny červencové soboty můžete strávit se svými dětmi v krásné zahradě za Domkem Boženy Němcové a zhlédnout tak jednu z připravených pohádek. Začátek pohádek je vždy od 16:00, vstupné dobrovolné. 4. 7. 2020 Jak si Honza hledal nevěstu Ochotnicko-čtenářská beseda ORLICE Potštejn Klasická pohádka o českém Honzovi-navenek hloupém, je příběhem o poznávání světa „za humny“ a hledání vhodné nevěsty. 11. 7. 2020 Tři pohádky o Honzovi Divadlo Harmonika Praha Tři pohádky a spousta zpívání k tomu. Jak se Honza vyučil na zpěváka, jak to bylo s kouzelnou zlatou husou a jak si Honza poradil se strašlivým tříhlavým drakem. 18. 7. 2020 O pejskovi, který neuměl štěkat Klub loutkařů Úpice Když někdo něco neumí, tak se to musí zkrátka naučit. Zvířátka na našem dvorku pejskovi jistě pomohou. Pomůžete nám i vy? 25. 7. 2020 Žabí princ a Myšistroj Loutkové divadlo Maminy Jaroměř Žabí princ - Nepříliš dlouhý, ale půvabný příběh podle pohádky bratří Grimmů. O krásné princezně, zlatém míčku a zakletém žabákovi. Myšistroj - Malá finská pohádka o holčičce Třešničce, o kocourovi Mrzoutovi a o stroji, který vyráběl myši.

> Otevírací doba

16:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Červený Kostelec
Ulice: Žižkova 365

> Komentáře