Táta Fest 2020 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Táta Fest 2020

> Termín

6.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

➤➤➤ Táta Fest ➤➤➤ NOVÝ TERMÍN Čtvrtek 6. 8. 2020 od 14:00 hod ➤➤➤ Místo: Masarykovo náměstí, Ostrava ✿ Přijďte s námi oslavit DEN OTCŮ!!! ✿ Poslední měsíce byly pro každého z nás těžké. Ale zvládli jsme to :-) A proto si zasloužíme odměnu. Možná už zahodíme roušky, možná ne, tak jako tak se všichni sejdeme na první velké venkovní akci v Ostravě. Na oslavě našeho mužství a otcovství :-) Den žen a matek jsme již oslavili a proto tento den bude patřit pouze nám. Tedy pokud nám to manželky dovolí :-) Dáme si pivo, poslechneme si hudbu a užijeme si neděli. Vstup ZDARMA ______________________________________________________ !!!!!!!!!!!!!!!! HLAVNÍ PROGRAM !!!!!!!!!!!!!!!!! 14:00 Zahájení akce 14:15 Vystoupení mažoretek MK Ballerisimo Hlučín 14:30 Rudy Horvát a Tereza Jurová 16:00 Banda Del Cafe 17:30 Mario Šeparović & Band ______________________________________________________ Pro další informace nás kontaktujte na: mail:[email protected] tel: 596 133 377 nebo 777 240 398 osobně: na recepci RKC Chaloupka Akci pořádá: Rodinné a komunitní centrum Chaloupka Partneři: Ostrava!!! - oficiální stránky Fajna rodina Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava Unie center pro rodinu a komunitu Liga otevřených mužů

> Otevírací doba

14:00 - 18:30

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Masarykovo náměstí

> Komentáře