Z hvězdy kniha - cyklus workshopů pro děti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Z hvězdy kniha - cyklus workshopů pro děti

> Termín

13.7.2020 - 17.7.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Tvůrčí cyklus workshopů Památníku národního písemnictví v Malé vile a v letohrádku Hvězda je určen všem dětem, které jsou začínajícími i aktivními čtenáři. Děti si na vlastní kůži vyzkouší, co obnáší tvůrčí proces vzniku autorské knihy. Stanou se spisovateli, ilustrátory, grafiky, knihvazači a vyzkouší si, jak může „ožít“ kniha animací. Každý účastník si odnese originální a vlastnoručně vytvořenou autorskou “z Hvězdy knihu“. Plná cena: 3300 Kč Sourozenecká sleva na druhé a další dítě: 2900 Kč Cena cyklu workshopů zahrnuje materiál na tvorbu a občerstvení. Děti budou mít k dispozici denně 2 svačiny, oběd v restauraci U Holečků/Na Slamníku a pití. Úrazové pojištění dětí zajištují rodiče. Cyklus workshopů je vhodný pro děti 1. a 2. stupně základních škol. Kapacita je 15 dětí. Program bude probíhat v prostorách Malé vily PNP, letohrádku Hvězda, v královské oboře Stromovka a oboře Hvězda každý den od 8:30 do 16:30. Místem pro setkávání a ukončení programu bude Malá vila PNP, Pelléova 20/70, Praha 6 – Bubeneč. Lektorkami a autorkami koncepce jsou Mgr. Mariana Dočekalová a Mgr. Kateřina Švejdová.

> Otevírací doba

8:30-16:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Pelléova 20
Telefon: 778725269
E-mail: [email protected]

> Komentáře