FELLINI, NYKVIST A TAK. Filmový příměstský tábor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

FELLINI, NYKVIST A TAK. Filmový příměstský tábor

Foto: Natálie Dušáková

> Termín

13.07.2020 - 17.07.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

FILMOVÝ PRÁZDNINOVÝ KEMP V HISTORICKÉM CENTRU PRAHY PLNÝ REŽÍROVÁNÍ, TVŮRČÍCH VÝPRAV A ZÁBAVY. Film je fenoménem celého posledního století. V týdnu plném natáčení, kreativních her a objevování se táborníci dozví zajímavosti z historie kinematografie, co je to filmový žánr, co záběr, sekvence, obraz, námět nebo scénář. Zvládnout základní techniku filmování prospěje jistě i fanouškům dnešní videománie na sociálních sítích, děti si ale především naživo vyzkouší, jaké je to být režisér, kameraman, zvukař, střihač anebo herec. LEKTOR: Marek Dušák dokumentarista, scénárista a režisér Během jediného týdne se budou účastníci prakticky učit pracovat s kamerou, se zvukem, se střihovými programy tak, aby na konci tábora mohli rodičům a kamarádům předvést svůj vlastní film. O děti se starají zkušení vedoucí, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku. Skupina je složena maximálně z 12 dětí a během dne jsou připraveni jako posila asistenti. Tábor se koná za dodržení všech nezbytných hygienických opatření v souvislosti s pandemickou situací. CO S SEBOU: 2x rouška • Vhodné oblečení a obutí podle aktuálního počasí • Nepromokavou bundu nebo pláštěnku • Přezůvky • Lehké oblečení do interiéru • Batůžek • Láhev na pití • Kapesníky • Léky • Kapesné na vstupné a jízdné, popř. na drobnou útratu na výpravách. Věci je možné nechat po dobu tábora v místě konání. STRAVA: 2x denně svačina, teplý oběd a celodenní pitný režim ORGANIZAČNÍ INFORMACE Kdy mohu dítě přivést? Od 8:00 do 8:30 hod. Kdy mohu dítě vyzvednout? Od 16:30 do 17:30 hod. Vice informací a formuláře ke stažení najdete na www.studiocitadela.cz (TÁBORY)

> Otevírací doba

Denně 14:00-22:00, po dobu letních příměstských táborů otevřeno od 8:00 hod.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Klimentská 1210/16
Telefon: 602463664
E-mail: [email protected]

> Komentáře