Letní příměstský tábor Divadla Drak / divadelní | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní příměstský tábor Divadla Drak / divadelní

> Termín

27.7.2020-1.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Letní příměstský tábor Divadla Drak vám nabízí skvělou příležitost proniknout do prostor profesionálního divadla a na chvíli se tam zabydlet. Vyzkoušet si tvorbu opravdové inscenace z pouhého nápadu, být autorem, režisérem, scénografem, kostýmním výtvarníkem, hercem nebo třeba tím vším dohromady. Zkoušet budeme každý den od 9.00 do 16.00 pod vedením lektorek Divadla Drak Jany Nechvátalové a Báry Šůstkové. Závěrečné představení je naplánováno na sobotu 1. srpna od 16:00 ve studiu Labyrint Divadla Drak. 27.7. – 1. 8. 2020 / Cena 2250,- Kč / Zahrnuje práci s lektory, materiál na jednoduchou scénu a kostýmy, oběd, odpolední svačinu, celodenní pitný režim, dvě volné vstupenky na závěrečné představení. Maximální počet účastníků: 15/ Věk účastníků: 9 – 14 let. Místo přihlášky nám, prosím, pošlete motivační dopisy účastníků, abychom věděli, kdo jsou, co je baví a proč se na náš tábor hlásí. Dopis by měl mimo jiné obsahovat celé jméno dítěte, jeho věk a kontaktní údaje na rodiče. Jakékoliv dotazy Vám ráda zodpoví Jana Nechvátalová +420 776 192 666, [email protected] Motivační dopisy posílejte e-mailem na: [email protected] nebo poštou na adresu Jana Nechvátalová, Divadlo Drak a MIFD o.p.s., Hradební 632, 500 03 Hradec Králové.

> Otevírací doba

8:00 až 15:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Hradební 632
Telefon: 776 192 666
E-mail: [email protected]

> Komentáře