Svět modelů | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Svět modelů

> Termín

4.7.2020 - 31.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Modelářství je nejen koníčkem jdoucím skrze generace, ale také činností, při níž musí být člověk obdařen zručností, trpělivostí a smyslem pro detail. To vše je vlastní skupině modelářů z Vyškovska, kteří své výtvory sestavují již desítky let nebo se této zábavě věnují celoživotně. Své modely vystaví nejen členové Hanáckého klubu plastikových modelářů, ale také další amatérští modeláři, kteří své „poklady“ dosud veřejně neprezentovali. Modely především vojenských letadel a bojové techniky nyní představí v Muzeu Bučovice. Návštěvníci si prohlédnou výtvory nejen plastové, ale také z balzového dřeva nebo z papíru. K vidění budou statické modely různých velikostí, ale také funkční letadla s RC ovládáním. Doprovodný program k výstavě: Prázdninová tvořivá dílna Staňte se leteckým konstruktérem a vytvořte si vlastní házecí letadélko! Tvořivá dílna bude probíhat od úterý do pátku 08:00-11:00, 13:00-16:00. Vstupné: 30 Kč (v ceně materiál na jedno letadélko a prohlídka výstavy Svět modelů, doprovod 30 Kč – v ceně prohlídka výstavy). Skupiny nad 10 osob prosíme o rezervaci minimálně 2 pracovní dny předem na tel. č. 702 013 811

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Vyškov
Ulice: Muzeum Bučovice
E-mail: [email protected]

> Komentáře