Stezka pro malé Grázlíky aneb Po stopách Graselova lupu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Stezka pro malé Grázlíky aneb Po stopách Graselova lupu

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Město Nová Bystřice přichází v letošním roce 2020 s velkou novinkou! Graselovy stezky pojmenované podle obávaného loupežníka Jana Jiřího Grasela asi není třeba představovat - jenže speciálně ta bystřická je ze všech Graselovek nejdelší (měří 29 km) a co si budeme povídat, to už je spíš ,,procházka" pro pořádné Grázly! Proto město Nová Bystřice nachystala pro vás, vaše děti a také všechny turisty kratší osmikilometrovou Stezku pro malé Grázlíky aneb Po stopách Graselova lupu. V pracovní době informačního střediska si zde vyzvednete letáček, přečtete si příběh o lupu loupežníka Grasela a podle mapky se vydáte na cestu, kde budete plnit různé úkoly a řešit záludné hádanky. Budete-li mít štěstí, na konci cesty možná někde poklad najdete... S vyplněným letákem se pak vrátíte do informačního střediska, kde dostanete certifikát za absolvování Graselovy stezky a za správné odpovědi také malou odměnu. Stezka je přístupná je po celý rok.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Nová Bystřice
Ulice: Mírové náměstí 58

> Komentáře