Strašidlo cantervillské opět v Ostravě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Strašidlo cantervillské opět v Ostravě

> Termín

19.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

HRAJEME A KDO SE BOJÍ, NESMÍ NA STRAŠIDLO. Ve středu 1. července uskutečníme první z dvaceti představení letošního Strašidla cantervillského. Vstupenky je možné zakoupit na www.strasidlonazamku.cz a v síti TicketLive už nyní a od příštího týdne i na pokladnách jednotlivých zámků a hradů. Vynasnažíme se, aby i letošní ročník byl zábavný a velmi zážitkový. Obzvlášť po březnových a dubnových podivnostech a nucených izolacích. Nicméně z důvodu přetrvávajících opatření a prevenci bude kapacita částečně omezena a prodej budeme průběžně přizpůsobovat aktuální situaci tak, aby jste se i na letošních představeních cítili bezpečně a zároveň příjemně. V případě, že bychom z důvodu vládních nařízení byli nuceni tour přerušit, vrátíme vstupné, nebo vstupenku zaevidujeme na náhradní termín. Kus Plus, z. s. a všichni herci včetně strašidla se na Vás těší. A co strašidlo ? Úspěšná divadelní tour z minulého léta se vrací na moravské a české hrady a zámky. V původním obsazení a rozšířená do nových atraktivních lokalit, nabídne prožití krásného a nezapomenutelného letního večera. V hlavních rolích vystoupí: Martin Zounar jako Hiram B. Otis, americký velvyslanec, kupující zámek lorda Cantervilla, vzhlednou nemovitost zatíženou varováním o nadpřirozených jevech…. Bára Štěpánová v roli paní domu Ms.Umneyové, která z pozice svého postavení na zámku, všechno ví a všechno zná. Martin Pošta se převtělí do postavy sira Simonade Cantervill, strašidla, které jen těžko hledá klid a pohodu pro výkon svých povinností. Dále se představí Hanka Sršňová v roli Lukrecie Otisové (Tappanové), manželky pana Otise, Dorota Paulik v roli Virginie E. Otisové, starší dcery Otisových, Lukáš Toman Paclt jako vévoda James Bilton z Lockahmu. Sofie Kokrment a Kristián Toman zahrají úlohu dětí Otisových. Služebnictvo je zastoupeno zajímavým doplněním trojice komtes, které tvoří vokální, hudebními cenami ozdobená, skupina Přelet M. S.

> Otevírací doba

20:00 - 22:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Hradní 1

> Komentáře