Letní lezecký a parkourový příměstský tábor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní lezecký a parkourový příměstský tábor

Foto: Kateřina Chvojková

> Videogalerie

> Termín

01.07.2020 - 31.08.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Budou vaše děti o letních prázdninách v Praze? Nevadí, u nás je zábava zaručena! Vybrat si můžete z varianty lezení nebo parkour. Termíny jsou vypsané přes celé léto. Tábor je určený jak začátečníkům, tak pokročilým. Dopoledne se s dětmi budem věnovat lezení a hrám na stěně (stěna je boulderingová - leze se bez lana v menší výšce a skáče/padá se do matrací) nebo parkouru v naší gymnastické hale. Vše hravou formou podle věku dětí, proloženo i dalšími sportovními aktivitami a hrami (balanční cvičení, překážkové dráhy, míčové hry). Odpoledne, pokud počasí dovolí, půjdeme s dětmi do přilehlé Stromovky zahrát si hry na čerstvém vzduchu. Tábor probíhá každý den od 8:00 do 17:00. Děti můžete přivést mezi 8. a 9. hodinou. Přihlášení lze udělat na celý týden, nebo jen na vámi vybrané jednotlivé dny. Cena tábora: 850 Kč / 1 den / 1 dítě V ceně tábora je zahrnutý teplý oběd přímo u nás v lezeckém centru a půjčení nezbytného vybavení. S dětmi tráví čas větší počet našich trenérů tak, aby byl zajištěný co nejvíce individuální přístup ke každému účastníkovi. Těšíme se na vás!

> Otevírací doba

8:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: U Výstaviště 11
Telefon: 774740825
E-mail: [email protected]

> Komentáře