Logiscool přímětské tábory Minecraft | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Logiscool přímětské tábory Minecraft

> Fotogalerie

> Termín

1.7.2020-31.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

NABÍZÍME NA LÉTO SPOUSTU SKVĚLÝCH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ Vzhledem k současné situaci nabízíme jak klasické příměstské letní tábory, tak tábory on-line. On-line kemp nabízí vašemu dítěti zábavný program z domova, z chaty nebo třeba od babičky. Prostě máme program pro vaše děti na míru každé situaci! Minecraft. Nejznámější a nejpopulárnější počítačová hra na světě. Svět Minecraftu není jen o hraní. Na našem letním táboře se zaměříme na kreativitu a algoritmické myšlení. Děti se naučí stavět vlastní Minecraft svět, nové mapy a objeví nekonečné možnosti redstone. Minecraft Design Vytvoř unikátní skiny a neuvěřitelné světy Minecraft PRO Minecraft pokročilý master kurz Minecraft klasik Vše co miluješ na Minecraftu - a ještě mnohem víc! V případě, že se příměstský tábor z důvodů zhoršení epidemiologické situace nebude moci uskutečnit, vyberete si jiný termín, variantu on-line, nebo vám peníze vrátíme.

> Otevírací doba

dle vypsaných termínů

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Arbesovo náměstí 13
E-mail: [email protected]

> Komentáře