Malířský příměstský tábor pro děti v malých skupinkách | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Malířský příměstský tábor pro děti v malých skupinkách

Foto: Kristýna Velíšková

> Termín

13.7.2020-17.7.2020
20.7.2020-24.7.2020
3.8.2020-7.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Nabitý program plný barev, zábavy a legrace! Malujeme v ateliéru i v přírodě. Učíme se základní i pokročilé techniky malby a kresby, hrajeme hry, soutěžíme a také sportujeme. Na konci tábora nás čeká dobrodružná bojovka s odměnou! Chceme, aby v našem programu bylo hodně dětského smíchu a radosti, proto máme připravený velkolepý program s různorodými aktivitami. Hodně času trávíme pod širým nebem a užíváme si prázdnin! I když je tábor zaměřený na malování a kreslení, tak nebudeme jen sedět! Čeká nás spousta her, soutěží a dobrodružných aktivit. Podstatou našeho letního plenéru je naučit děti dívat se kolem sebe a umět zachytit přírodu, předměty, lidi či zvířata kolem nás. Vyzkoušíme si akrylovou malbu, akvarelovou ilustraci, kresbu tužkou, relaxační tvoření pastelem, základy komiksové grafiky, kresbu uhlem, experimentální výtvarné techniky a mnoho dalšího! Rozvíjíme také dětskou fantazii a témata dětem blízká. Malujeme totemy, mandaly, jeskynní malby, pohyb vesmíru, návrhářské modely, experimentální malbu atd. Chceme také v dětech podporovat tvořivost a schopnost sebeprojevení, proto jsou do lekcí zařazena také témata, která rozvíjejí jejich abstraktní myšlení a umožní dětem získat více výtvarných poznatků a především hlubších prožitků ze sebe samých. Ve výuce využíváme principy Montessori výuky a arteterapeutické postupy. Naše skupinové příměstské plenéry jsou připraveny pro všechny děti od 5 let, které chtějí tvořit napůl v inspirativním prostředí výtvarných prostor v Praze a napůl v přírodě. Ve skupinových plenérech chceme také zachovat naší vizi individuálního přístupu, jelikož víme, že pokroky v malování a kreslení se nejlépe dělají v malých skupinkách, proto je počet účastníků skupinových plenérů omezen na 6 dětí. Zároveň chceme pro Vaše děti vytvořit bezpečné prostředí bez hromadných aktivit. Náš program může navštěvovat úplný začátečník i pokročilý malíř. Vzhledem k individuálnímu zaměření kurzů s nízkým počtem účastníků se můžeme věnovat pečlivě každému účastníkovi kurzu a efektivně zlepšovat jeho malířské a kreslířské znalosti a schopnosti. program pondělí – pátek 10:00 – 16:00 (po domluvě od 9:00) pomůcky veškeré pomůcky v ceně věkové omezení 5-9 let a 10-15 let Zajistěte svým dětem barevný program na léto! Těšíme se ve Stromovce!

> Otevírací doba

pondělí - pátek 10:00 (po domluvě 9:00)-16:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Jana zajíce 22
Telefon: +420728528882
E-mail: [email protected]

> Komentáře