Letní příměstský tábor – Kadeti a kadetky intergalaktické výpravy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní příměstský tábor – Kadeti a kadetky intergalaktické výpravy

Foto: Vzletná, Simona Velechovská

> Termín

7.7.2020 - 10.7.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9

> Popis

Máte doma tvořivého nadšence, který miluje lepení, vybarvování a vystřihování? Nechte ho s námi nasednout do rakety a vyrazit až ke hvězdám! Z cesty po Mléčné dráze si zpátky na Zem přiveze kupu zážitků a hvězdných artefaktů. Vítáni jsou snílci, jednorožčí princezny i odvážní malí hrdinové, kteří se nezaleknou žádné mezi orbitální výzvy. Uvolníme vesmírnou fantazii a necháme se unášet stavem beztíže, komunikací se vzdálenými civilizacemi a přímo nezvladatelnou silou kreativního tvoření. Společně se ponoříme do tajů všemocného vesmíru a prozkoumáme záhadná vesmírná zákoutí. Postavíme si raketu a vydáme se po oběžné dráze na poznávací cestu za obyvateli vesmírných těles. Nabereme síly v duhovém háji pod třpytkatými palmami nebo se projedeme na jednorožcích. O Vesmíru si budeme povídat a dozvíme se o něm plno zajímavostí. Jakmile zjistíme, co to vesmír je, přistoupíme k vyrábění vlastních planetek, hvězd nebo celé sluneční soustavy. Vyrobíme si intergalaktické kostýmy a poletíme v nich do parku zkoumat kouzelné broučky. Tvořit budeme hlavně z recyklovaného materiálu, ale občas nám to ujede do blyštivě třpytkaté oázy. To už tak ve vesmíru chodí. Pro koho je tábor určen? Pro všechny děti od 6 do 10 let. Denní program tábora: 8:30–9:00 setkání na Vzletné 9:00–12:00 vesmírna dílna 12:00–13:00 oběd 13:00–16:00 plenér v přírodě, muzeu, nebo galerii 16:00–17:00 návrat na Vzletnou Strava: 2x svačina, teplý oběd, pitný režim Kapacita: maximálně 10 dětí Cena: 3990,- Kč (v ceně jsou zahrnuty svačiny, obědy, výtvarné pomůcky a vstupenky)

> Otevírací doba

9:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Milady Horákové 56
Telefon: 774262553
E-mail: [email protected]

> Komentáře