Dopohrátky 25.5. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dopohrátky 25.5.

> Termín

25.5.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

DOPOLEDNÍ HRÁTKY pro rodiče s dětmi od 1,5 - 4 let! Budeme si hrát, zpívat, soutěžit a poznávat nové věci a kamarády. Využijeme přírodní materiály i didaktické pomůcky. Cena: 100,- Kč za dítě. Rodiče se dvěma dětmi mají druhé dítě za 70,- Kč. Platba pouze v hotovosti. Kapacita je maximálně 7 dětí. První TERMÍN je od 9:30 do 10:15. Další termín je od 10:30 do 11:15 hodin. REGISTRACE NUTNÁ: Napište prosím zprávu stránce Events by Lenka nebo SMS (737 797 842) s informací, že se zúčastníte DOPOHRÁTEK 25.5. od 9:30 hodin NEBO od 10:30 a jméno svého dítěte. Všem vám nazpět potvrdím rezervaci. Sejdeme se v Komenského sadech, za Novou radnicí, v místech za bytovým domem zvaným Améba. Od Nové radnice se vydáte parkem směrem k Přívozu, po cca 200 metrech je uprostřed chodníku busta J.A.Komenského. Tam kolem se už najdeme :-) K dispozici bude samozřejmě desinfekce a veškeré potřeby a náčiní k užívání bude taktéž před i po lekci desinfikováno. V případě nepříznivého počasí se akce zruší = všem registrovaným napíšu zprávu. Rodiče jsou po celou dobu akce za své děti odpovědní!

> Otevírací doba

09:30 - 10:15

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Komenského sady

> Komentáře