Hrabárna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hrabárna

> Termín

20.6.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hrabárna je tady! Od června se uvidíme každý měsíc až do listopadu. Přijďte si koupit něco hezkého na sebe a užít si příjemný den v Trojhalí Karolina! Chceme Vám připravit bezpečné a pohodlné nakupování, proto bude omezený počet prodejců a Hrabárna bude vždy jednu sobotu v měsíci až do listopadu. Neprodané oblečení nebo to, co jen tak přinesete, můžete nechat na místě pro dobrou věc. O toto oblečení se postará Moment Ostrava - Prospěšný second hand Bazarové oblečení na Hrabárně můžete libovolně vyměňovat nebo prodávat, popřípadě přijít jen jako nakupující. O občerstvení a kávu se postará Mental Café. Hrabárna bude probíhat dle všech aktuálních bezpečnostních podmínek vlády ČR . Rozestupy mezi prodávajícími 2m, dezinfekční prostředky. Prodejkyně se mohou příhlásit pomocí registračního formuláře: https://bit.ly/Hrabárna_červen

> Otevírací doba

11:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: K Trojhalí 3361/5

> Komentáře