Kiddum: půjčete si LEGO Educatioon stavebnici domů! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kiddum: půjčete si LEGO Educatioon stavebnici domů!

> Termín

30.3.2020 - 30.4.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nabídka LEGO Education stavebnic k zapůjčení Během období, kdy jsou naše kroužky uzavřené z důvodu pandemie na území České republiky, nabízíme rodičům možnost zapůjčit si naše LEGO Education stavebnice, které běžně využíváme v kroužcích domů. V nabídce jsou tyto stavebnice: Duplo stroje Duplo kavárna První mechanismy Jednoduché a hnané stroje WeDo 2.0 - první robot Mindstorms EV3 - Education *minimální doba zapůjčení je 5 dní. Stavebnice po každém použití důkladně dezinfikujeme a z toho důvodu není možné si stavebnici zapůjčit na kratší dobu. Nebylo by v našich silách sady dezinfikovat každý den. Stavebnice Vám dopravíme až domů a opět si je vyzvedneme. K ceně za pronájem je připočítána částka za dopravu. Případně je možné si je vyzvednout na adrese Mánesova 88, Praha 2 - Vinohrady. Stavebnice půjčujeme oproti záloze ve výši 1000 Kč (2000 Kč u stavebnice Mindstorms EV3). Info o cenách zapůjčení a dopravy na webu.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Celá Praha
Ulice: Celá Praha

> Komentáře