Doktor Hurvínek a Doktorka Mánička - aneb Koronavirová hlídka proti nudě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Doktor Hurvínek a Doktorka Mánička - aneb Koronavirová hlídka proti nudě

> Termín

24.3.2020 - 30.4.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Protože jedním z pomocníků, které viru pomáhají se šířit je nuda, rozhodli se naši lékaři - doktor Hurvínek a doktorka Mánička vyrazit do protiútoku. Víme, že musíte často zůstat jenom doma a tak vám v boji proti nudě přinášíme řešení. Můžete se dozvědět něco o divadle. Vyrazit s námi do přírody. Něco si namalovat, nebo omalovat. Pobavit se a ... no dobře, něco se třeba i naučit. Ale vesele! "Júúú! To je novina!!!" diví a raduje se Mánička! Od úterý 24.března začínáme s vysíláním záznamů našich představení. Jako první jsme přinesli představení Hurvínek v Hajanech. Vybrali jsme ho z toho důvodu, že je to poslední představení, na jehož vzniku se podílela Helena Štáchová. Ta nás opustila právě před třemi lety. Vzpomeňte tak s námi na tuto výjimečnou umělkyni. Záznam představení najdete na webu a facebooku, další představení budeme zveřejňovat každý týden, tak nás sledujte!

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Dejvická

> Komentáře