Ostravská muzejní noc v GVUO | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ostravská muzejní noc v GVUO

> Termín

6.6.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nechte se vtáhnout do podivuhodného světa obrazů a zvuků! 17–23 h OTEVŘENÁ HERNA Laboratorium — interaktivní audio-vizuální herna pro děti i dospělé Ponořte se do magického světa obrazů a zvuků. Hrajte si a experimentujte se světlem, stíny, barvami a relaxujte při poslechu audioknih. Zúčastnit se můžete kdykoliv v tomto časovém rozmezí. 18–22 h TVŮRČÍ DÍLNA Tváře v obrazech — Která tvář je pravá? Jaké masky si nejčastěji nasazujeme? Pojďte si vytvořit fantaskní masky různých velikostí, tvarů a barev, které by vyjadřovaly vaši osobitost. Zúčastnit se můžete kdykoliv v tomto časovém rozmezí. Omezená kapacita. 20–23 h VIZUÁLNĚ-ZVUKOVÉ PŘEDSTAVENÍ Líheň — elektronické didgeridoo Ondřeje Smeykala v doprovodu promítaných obrazů mechanicko rozpíjivých performera Petra Nikla V závěru programu se můžete těšit na besedu s Petrem Niklem. Omezená kapacita. V průběhu večera zahraje na harmoniku Jiří Véska. Změna programu vyhrazena. vstup volný Alternativa Café – otevřeno do 24 h! KONTAKT: T:+420 596 112 566 E: [email protected] W: gvuo.cz Facebook: Galerie výtvarného umění v Ostravě Instagram: dum_umeni_gvuo

> Otevírací doba

17,00 - 00:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Jurečkova 1750/9
Telefon: +420 596 112 566
E-mail: [email protected]

> Komentáře